Calendar of Events

Photo Gallery

  • 1 Cup and Plate finals 2016
  • 1 Cup and Plate finals 2016
  • 1 CUP Finals 2016
  • 1 Cup and Plate finals 2016
  • 1 CUP Finals 2016
1 1 1 1 1


Latest News view All

09/03/2016 U18 Girls Kerry team trials
There will be trials for U 18 Girls Kerry team in Glenbeigh Hall on Sunday... read more

07/03/2016 Kerry Team Men Trial
The venue for tonight's trials for the senior men Kerry team is changed to the ... read more

01/03/2016 Senior Men Trials update
Apologies the date for the senior men's trials we gave is incorrect the trials are... read more



Saturday 21st January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 1
St Marys 22 v 76 KCYMS
Leestrand Girls U18 div 1
TK Cougars 50 v 63 Cahersiveen
Friday 20th January, 2017
Ladies Div 1
Glenbeigh 60 v 29 TK Cougars
Thursday 19th January, 2017
Men Div 1
St Brendans 54 v 59 St Pauls
Wednesday 18th January, 2017
Ladies Div 2
KCYMS 39 v 34 Ballybunion Wildcats
Ladies Div 3
Horans Health Stores Lixnaw 57 v 33 Tralee Tigers BC
Monday 16th January, 2017
Men Div 2 Pool 1
TK Cougars 61 v 58 KCYMS
Ladies Div 2
TK Lixnaw 24 v 31 St Marys
Sunday 15th January, 2017
Men Div 2 Cup
St Marys B v St Pauls
Ladies Div 2
St Annes 43 v 76 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U18 Div 1
KCYMS 82 v 47 Gneeveguilla
Leestrand Girls U16 Div 1
Glenbeigh 45 v 22 Cahersiveen
Saturday 14th January, 2017
Men Div 3 & Cross Div
St Josephs 59 v 38 Tralee Tigers BC Div 3
Ladies Div 2
St Josephs 67 v 40 St Bridgets
Ladies Div 3
TK Vixens 50 v 46 Ballybunion Wildcats
Friday 13th January, 2017
Men Div 2 Pool 2
St Marys A 42 v 49 Gneeveguilla
Men Div 3 & Cross Div
St Pauls 27 v 44 St Annes Div 3
Ladies Div 3
Gneeveguilla 48 v 39 Tralee Imperials
Thursday 12th January, 2017
TK Cougars 40 v 34 Tralee Tigers BC
Wednesday 11th January, 2017
Ladies Div 2 Cup
St Josephs 64 v 63 St Marys
Ladies Div 3
Horans Health Stores Lixnaw 39 v 27 Tralee Imperials
Tuesday 10th January, 2017
Ladies Div 1 Cup
TK Cougars 48 v 37 Glenbeigh
Sunday 08th January, 2017
Men Div 2 Pool 1
KCYMS 49 v 48 Cahersiveen
Leestrand Girls U16 Div 1 Cup
Cahersiveen 35 v 50 St Marys
Saturday 07th January, 2017
Men Div 2 Pool 2
St Marys A 47 v 62 St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 1 Cup
St Marys 52 v 75 KCYMS
Friday 06th January, 2017
Leestrand Boys U16 Div 1 Cup
Gneeveguilla 57 v 39 St Marys
Wednesday 04th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 1
St Brendans v KCYMS
Tuesday 03rd January, 2017
Leestrand Girls U18 Div 1 Cup
TK Cougars 41 v 42 Cahersiveen
Thursday 22nd December, 2016
Leestrand Boys U16 Div 1 Cup
St Marys 44 v 33 KCYMS
Wednesday 21st December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 1 Cup
Tralee Imperials 38 v 39 Cahersiveen
Tuesday 20th December, 2016
Ladies Div 3
Ballybunion Wildcats 46 v 48 Gneeveguilla
Monday 19th December, 2016
Men Div 3 & Cross Div
Tralee Tigers BC Div 3 25 v 39 St Annes Div 3
Ladies Div 2
St Brendans 37 v 30 Ballybunion Wildcats
TK Lixnaw 23 v 41 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 1
St Marys 49 v 30 Tralee Imperials
Sunday 18th December, 2016
Ladies Div 3 Cup
Gneeveguilla 53 v 27 Tralee Imperials
Leestrand Boys U18 Div 1
St Brendans 62 v 84 Tralee Imperials
Leestrand Boys U16 Div 1
Gneeveguilla 66 v 51 St Brendans
Saturday 17th December, 2016
Ladies Div 3
Cahersiveen 40 v 32 TK Vixens
Leestrand Boys U16 Div 1
St Marys v Cahersiveen
Friday 16th December, 2016
Ladies Div 2
St Annes 62 v 51 KCYMS
Leestrand Girls U18 div 1
St Marys 71 v 37 Cahersiveen
Thursday 15th December, 2016
Men Div 3 & Cross Div
St Annes Div 3 52 v 56 Glenbeigh Div 3
Ladies Div 2
St Marys 59 v 46 St Bridgets
Leestrand Boys U18 Div 1 Cup
Tralee Imperials 49 v 76 St Marys
Wednesday 14th December, 2016
Ladies Div 2
Kenmare Kestrels 46 v 66 KCYMS
Tuesday 13th December, 2016
Ladies Div 2 Cup
St Bridgets 46 v 38 TK Lixnaw
Leestrand Boys U16 Div 1 Cup
Gneeveguilla 46 v 45 St Brendans
Monday 12th December, 2016
Ladies Div 3
Tralee Tigers BC 41 v 47 TK Cougars
Sunday 11th December, 2016
Ladies Div 2
St Annes 40 v 58 St Marys
St Josephs 48 v 35 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U16 Div 1
Cahersiveen 32 v 56 Gneeveguilla
St Brendans 74 v 41 St Marys
Saturday 10th December, 2016
Men Div 3 & Cross Div
Glenbeigh Div 3 67 v 48 Tralee Tigers BC Div 3
Friday 09th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 1
St Marys 78 v 63 Gneeveguilla
Leestrand Girls U18 div 1
St Marys 66 v 28 TK Cougars
Leestrand Girls U16 Div 1 Cup
St Marys 65 v 33 Glenbeigh
Thursday 08th December, 2016
Men Div 1
St Brendans 68 v 86 KCYMS
Men Div 3 Cup
St Annes 42 v 38 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U18 Div 1
Tralee Imperials 85 v 52 St Brendans
Wednesday 07th December, 2016
Ladies Div 2 Cup
KCYMS 56 v 50 St Brendans
Tuesday 06th December, 2016
Ladies Div 2
Ballybunion Wildcats 48 v 70 St Josephs
St Bridgets 43 v 46 TK Lixnaw
Ladies Div 3
Tralee Imperials 21 v 27 Horans Health Stores Lixnaw
Ballybunion Wildcats 48 v 22 TK Cougars
Monday 05th December, 2016
Ladies Div 3 Cup
Tralee Tigers BC 37 v 47 Cahersiveen
Sunday 04th December, 2016
Men Div 2 Cup
St Marys A 77 v 55 Cahersiveen
Leestrand Boys U18 Div 1
St Brendans 56 v 67 Gneeveguilla
Leestrand Girls U18 div 1
Cahersiveen 43 v 36 TK Cougars
Leestrand Girls U16 Div 1
Cahersiveen 42 v 55 St Marys
Saturday 03rd December, 2016
Men Div 2 Pool 2
St Josephs 78 v 34 St Pauls
Ladies Div 3
TK Vixens 43 v 41 Gneeveguilla
Leestrand Boys U16 Div 1
KCYMS 46 v 50 Gneeveguilla
Friday 02nd December, 2016
Men Div 2 Pool 1
KCYMS 86 v 79 TK Cougars
Men Div 3 & Cross Div
Tralee Tigers BC Div 3 30 v 55 St Marys A
Thursday 01st December, 2016
Leestrand Girls U18 Div 1 Cup
St Marys 20 v 0 Lartigue Listowel
Leestrand Boys U16 Div 1
St Brendans 80 v 49 Cahersiveen
Tuesday 29th November, 2016
Ladies Div 2 Cup
Ballybunion Wildcats 57 v 65 Kenmare Kestrels
Monday 28th November, 2016
Ladies Div 3
Tralee Tigers BC 45 v 46 Tralee Imperials
Sunday 27th November, 2016
Men Div 1
Tralee Imperials 53 v 63 St Pauls
Ladies Div 3
Tralee Imperials 39 v 27 TK Vixens
Leestrand Boys U18 Div 1
Gneeveguilla 44 v 84 KCYMS
Leestrand Boys U16 Div 1 Cup
Cahersiveen 35 v 62 St Marys
Leestrand Girls U16 Div 1
Cahersiveen 21 v 41 Glenbeigh
Saturday 26th November, 2016
Ladies Div 3
Gneeveguilla 61 v 66 Cahersiveen
Thursday 24th November, 2016
Men Div 3 & Cross Div
St Annes Div 3 44 v 57 St Marys B
Leestrand Boys U16 Div 1 Cup
Tralee Imperials 43 v 59 Gneeveguilla
Wednesday 23rd November, 2016
Ladies Div 3
Horans Health Stores Lixnaw 44 v 28 Ballybunion Wildcats
Tuesday 22nd November, 2016
Ladies Div 2
St Bridgets 39 v 47 St Brendans
Monday 21st November, 2016
Men Div 2 Cup
TK Cougars 51 v 61 Gneeveguilla
Ladies Div 3
Tralee Tigers BC 47 v 44 Gneeveguilla
Sunday 20th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 1
Gneeveguilla 71 v 84 St Marys
Leestrand Boys U16 Div 1
KCYMS 60 v 32 Tralee Imperials
Saturday 19th November, 2016
Ladies Div 2 Cup
St Annes 34 v 78 St Josephs
Ladies Div 3
TK Cougars 27 v 38 Cahersiveen
Leestrand Boys U18 Div 1
St Marys 45 v 54 Tralee Imperials
Friday 18th November, 2016
Men Div 3 & Cross Div
St Marys B 84 v 40 Glenbeigh Div 3
Thursday 17th November, 2016
Ladies Div 3
TK Cougars 42 v 36 Ballybunion Wildcats A
Leestrand Boys U16 Div 1
St Brendans 58 v 45 KCYMS
Wednesday 16th November, 2016
Ladies Div 2
Kenmare Kestrels 61 v 35 St Bridgets
Ladies Div 3 Cup
Horans Health Stores Lixnaw 41 v 16 Ballybunion Wildcats
Tuesday 15th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 1
Tralee Imperials 27 v 48 St Brendans
Monday 14th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 1 Cup
KCYMS v St Brendans
Sunday 13th November, 2016
Men Div 2 Pool 1
KCYMS 57 v 73 St Marys B
Leestrand Boys U16 Div 1
KCYMS 65 v 70 St Marys
Saturday 12th November, 2016
Men Div 2 Pool 2
St Marys A 75 v 25 St Pauls
Gneeveguilla 68 v 54 St Josephs
Ladies Div 3
TK Cougars 33 v 41 TK Vixens
Cahersiveen 34 v 36 Tralee Imperials
Leestrand Boys U18 Div 1
St Marys 70 v 56 St Brendans
Thursday 10th November, 2016
Ladies Div 3
TK Cougars 39 v 34 Tralee Imperials
Leestrand Boys U18 Div 1
Tralee Imperials 83 v 59 Gneeveguilla
Wednesday 09th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 1
Tralee Imperials 56 v 21 Cahersiveen
Tuesday 08th November, 2016
Ladies Div 1
TK Cougars 67 v 66 Glenbeigh
Ladies Div 3
Ballybunion Wildcats 39 v 44 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U16 Div 1
Tralee Imperials 48 v 53 Gneeveguilla
Monday 07th November, 2016
Men Div 2 Pool 1
TK Cougars 75 v 52 Cahersiveen
Sunday 06th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 1
Glenbeigh 31 v 51 St Marys
Saturday 05th November, 2016
Ladies Div 3
Cahersiveen 50 v 48 Horans Health Stores Lixnaw
Leestrand Girls U18 div 1
Cahersiveen 35 v 58 St Marys
Tuesday 01st November, 2016
Ladies Div 2
St Bridgets 27 v 46 Ballybunion Wildcats
Leestrand Boys U16 Div 1
Tralee Imperials 46 v 33 Cahersiveen
Sunday 30th October, 2016
Men Div 1
KCYMS 78 v 34 Tralee Imperials
Leestrand Boys U18 Div 1
KCYMS 76 v 65 St Marys
Saturday 29th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 1
Gneeveguilla 53 v 51 St Marys
Friday 28th October, 2016
Men Div 1
St Pauls 71 v 47 St Brendans
Ladies Div 3
Tralee Tigers BC 53 v 34 Cahersiveen
Thursday 27th October, 2016
Men Div 3 & Cross Div
St Annes Div 3 64 v 58 Cahersiveen
Tuesday 25th October, 2016
Ladies Div 3
Tralee Imperials 37 v 33 Ballybunion Wildcats
Monday 24th October, 2016
Men Div 3 & Cross Div
TK Cougars 68 v 57 Tralee Tigers BC Div 3
Sunday 23rd October, 2016
Ladies Div 2
St Annes 37 v 60 St Brendans
Leestrand Boys U16 Div 1
Cahersiveen 30 v 62 KCYMS
Saturday 22nd October, 2016
Ladies Div 3
Gneeveguilla 56 v 47 Horans Health Stores Lixnaw
Leestrand Girls U16 Div 1
St Marys 51 v 37 Tralee Imperials
Thursday 20th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 1
Tralee Imperials 54 v 72 KCYMS
Wednesday 19th October, 2016
Ladies Div 2
KCYMS 56 v 25 St Bridgets
Kenmare Kestrels 49 v 38 St Marys
Tuesday 18th October, 2016
Ballybunion Wildcats 46 v 32 St Annes
Monday 17th October, 2016
Men Div 2 Pool 2
St Pauls 37 v 51 Gneeveguilla
Ladies Div 2
St Brendans 53 v 25 TK Lixnaw
Sunday 16th October, 2016
Men Div 1
KCYMS 94 v 61 St Brendans
Men Div 2 Pool 1
St Marys B 39 v 87 TK Cougars
Saturday 15th October, 2016
Cahersiveen 55 v 44 KCYMS
Leestrand Boys U18 Div 1
KCYMS 100 v 35 St Brendans
Friday 14th October, 2016
Men Div 1
St Pauls 50 v 79 KCYMS
Thursday 13th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 1
Tralee Imperials 69 v 43 St Marys
Tuesday 11th October, 2016
Ladies Div 2
Ballybunion Wildcats 42 v 61 KCYMS
St Bridgets 51 v 46 St Josephs
Ladies Div 3
Ballybunion Wildcats 28 v 27 Cahersiveen
Monday 10th October, 2016
Men Div 3 & Cross Div
Tralee Tigers BC Div 3 43 v 65 Gneeveguilla
Sunday 09th October, 2016
KCYMS 43 v 46 St Annes Div 3
Ladies Div 1
St Marys 63 v 49 TK Cougars
Ladies Div 2
St Marys 51 v 24 TK Lixnaw
Saturday 08th October, 2016
Men Div 3 & Cross Div
Cahersiveen 80 v 55 Glenbeigh Div 3
Ladies Div 3
TK Vixens 42 v 49 Tralee Tigers BC
Thursday 06th October, 2016
Men Div 3 Cup
Glenbeigh v Ardfert
Ladies Div 1 Cup
St Marys v Ardfert
Sunday 02nd October, 2016
Ladies Div 2
St Marys 36 v 40 St Brendans
view all results here
Saturday 21st January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 50 v 37 Gneeveguilla
Leestrand Girls U14 Div 1
Gneeveguilla 41 v 38 Tralee Imperials
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Bobcats 46 v 23 KCYMS
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Marys 12 v 20 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Tigers BC 29 v 38 TK Cougars
Leestrand Girls Under-12 Div 2 Plate
TK Vixens 27 v 30 Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
St Pauls 38 v 14 Rathmore
Leestrand Boys U 12 Cup
TK Bobcats 18 v 14 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U12 Div 2
Tralee Imperials 17 v 31 Kenmare Kestrels
Friday 20th January, 2017
Leestrand Boys U16 Div 2
St Annes 27 v 33 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U14 Div 3
Cahersiveen 25 v 20 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 3
Glenbeigh Falcons 23 v 20 TK Cougars
St Colmans 27 v 36 TK Cobras
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Annes 11 v 9 Kenmare Kestrels
Thursday 19th January, 2017
Leestrand Boys U12 Div 2
Kenmare Kestrels 31 v 22 Gneeveguilla
Wednesday 18th January, 2017
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Tralee Imperials 24 v 21 St Pauls
Leestrand Boys U12 Div 3
St Annes 29 v 11 St Pauls
Tuesday 17th January, 2017
Leestrand Girls U16 Div 3
St Pauls 32 v 13 St Colmans
Leestrand Boys U16 Div 2
St Pauls 52 v 37 St Annes
Leestrand Girls U 12 Cup
Glenbeigh Falcons 21 v 27 St Marys
Leestrand Girls Under-12 Div 2 Plate
St Josephs 49 v 16 Rathmore
Leestrand Academy Girls Pool 2
St Pauls 47 v 18 St Annes
TK Bobcats 17 v 9 Tralee Imperials
Monday 16th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
St Pauls 52 v 55 Tralee Tigers BC
St Annes 62 v 57 St Josephs
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Imperials 36 v 34 Rathmore
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Annes 26 v 35 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U12 Div 3
St Bridgets 9 v 30 TK Cougars
Leestrand Boys U12 Div 2
Ballybunion Wildcats 20 v 8 Tralee Imperials
Leestrand Academy Girls Pool 1
Gneeveguilla 21 v 18 St Josephs
Sunday 15th January, 2017
Leestrand Girls U18 Div 2
Gneeveguilla 45 v 53 St Pauls
Leestrand Boys U18 Div 2
Gneeveguilla 70 v 74 St Annes
Glenbeigh Falcons 55 v 25 Tralee Tigers BC
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
TK Vixens 38 v 22 KCYMS
Leestrand Girls U16 Div 2
Gneeveguilla 52 v 37 TK Cougars
Leestrand Girls U16 Div 3 Plate
St Marys 33 v 43 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 3
St Marys 46 v 28 St Bridgets
St Brendans 46 v 30 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U14 Div 2
Rathmore 25 v 45 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 2
Rathmore 43 v 30 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U14 Div 3
St Brendans 16 v 18 St Annes
Kenmare Kestrels 53 v 7 Cahersiveen
Leestrand Academy Girls Pool 1
Kenmare Kestrels 16 v 29 Glenbeigh Falcons
Saturday 14th January, 2017
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
TK Bobcats 24 v 40 St Josephs
Leestrand Girls U16 Div 3
TK Cobras 35 v 36 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 2
TK Cougars 56 v 42 Rathmore
Kenmare Kestrels 50 v 58 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 3
TK Vixens 58 v 51 Gneeveguilla
Leestrand Boys U14 Div 1
KCYMS 42 v 31 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U12 Div 1
Tralee Tigers BC 32 v 26 KCYMS
Leestrand Boys U12 Div 2
Gneeveguilla 33 v 32 St Bridgets
Kenmare Kestrels 23 v 18 Ballybunion Wildcats
Friday 13th January, 2017
Leestrand Girls U14 Div 2
St Annes 44 v 28 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Bobcats 52 v 26 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2
St Pauls 38 v 21 St Brendans
Thursday 12th January, 2017
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Bridgets 31 v 36 St Josephs
Leestrand Girls U12 Div 3
TK Cougars 24 v 13 Cahersiveen
TK Cobras 32 v 19 Tralee Imperials
Leestrand Boys U12 Div 2
St Pauls 24 v 19 St Brendans
Leestrand Boys U12 Div 3
TK Cougars 21 v 6 St Pauls
Wednesday 11th January, 2017
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Tralee Imperials 39 v 24 Cahersiveen
Leestrand Boys U12 Div 2 Plate
Gneeveguilla 33 v 30 St Pauls
Tuesday 10th January, 2017
Leestrand Boys U14 Div 2
St Annes 37 v 50 Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 1
Glenbeigh Falcons 20 v 18 TK Bobcats
Sunday 08th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
Glenbeigh Falcons 69 v 45 St Pauls
Leestrand Girls U17 Cup
St Marys 50 v 35 Glenbeigh Falcons
Leestrand Girls U16 Div 3
Kenmare Kestrels 46 v 35 St Marys
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Kenmare Kestrels 16 v 29 St Bridgets
Leestrand Boys U14 Div 3
St Pauls 35 v 30 St Brendans
Kenmare Kestrels 39 v 25 St Annes
Leestrand Girls Under-12 Div 2 Plate
Kenmare Kestrels 12 v 22 St Bridgets
Leestrand Academy Girls Cup
Glenbeigh Falcons 34 v 14 St Pauls
Leestrand Academy Boys Cup
St Brendans 23 v 28 Rathmore
Saturday 07th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Cahersiveen 57 v 47 TK Vixens
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 47 v 44 St Annes
Leestrand Girls U14 Div 1 Cup
Tralee Imperials 28 v 34 St Marys
Leestrand Boys U12 Div 1
Tralee Tigers BC 14 v 16 TK Bobcats
Friday 06th January, 2017
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
St Marys 35 v 33 KCYMS
Wednesday 04th January, 2017
Leestrand Girls U12 Div 3 plate
St Colmans 20 v 16 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U 12 Cup
KCYMS 27 v 32 St Marys
Leestrand Academy Boys Cup
St Josephs 23 v 39 Rathmore
Monday 02nd January, 2017
Leestrand Girls U14 Div 1 Cup
St Marys 33 v 17 Kenmare Kestrels
Thursday 22nd December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
TK Cougars v TK Vixens
Wednesday 21st December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Annes 62 v 57 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 52 v 70 TK Vixens
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Colmans 19 v 34 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 1
Glenbeigh Falcons 22 v 42 St Bridgets
Leestrand Boys U12 Div 2
St Bridgets 39 v 30 Ballybunion Wildcats
Tuesday 20th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3 Plate
St Pauls 27 v 44 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 1 Cup
Tralee Imperials 48 v 29 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U14 Div 2
St Annes 50 v 27 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 1
TK Bobcats 13 v 20 St Marys
Monday 19th December, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2 Plate
Gneeveguilla 57 v 55 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 3
Kenmare Kestrels 47 v 27 Gneeveguilla
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Josephs 43 v 27 St Bridgets
Leestrand Boys U12 Div 2
Ballybunion Wildcats 16 v 43 St Brendans
Leestrand Academy Boys Pool 2
Kenmare Kestrels 10 v 11 St Pauls
Sunday 18th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Tralee Tigers BC 40 v 51 TK Vixens
Leestrand Girls U16 Div 3
St Marys 51 v 50 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U14 Div 1
Kenmare Kestrels 36 v 33 Cahersiveen
Gneeveguilla 43 v 26 Glenbeigh Falcons
Leestrand Girls U14 Div 2
Rathmore 25 v 44 TK Bobcats
Leestrand Boys U14 Div 1
St Bridgets 39 v 35 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2
Gneeveguilla 66 v 27 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
Kenmare Kestrels 68 v 25 TK Vixens
Leestrand Boys U14 Div 3
St Brendans 33 v 28 St Pauls
St Josephs 42 v 39 Gneeveguilla
Leestrand Academy Girls Cup
St Annes 17 v 36 Glenbeigh Falcons
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Pauls 21 v 20 St Annes
St Annes 20 v 21 St Pauls
Saturday 17th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
TK Vixens 48 v 28 TK Cougars
Leestrand Girls U16 Div 3
TK Cobras 33 v 45 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U16 Div 2
Tralee Tigers BC 32 v 38 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 1
St Marys 42 v 10 Tralee Imperials
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
St Pauls 31 v 33 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Josephs 29 v 30 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
KCYMS 47 v 42 TK Bobcats
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Marys 10 v 12 TK Vixens
Leestrand Boys U12 Div 2
Tralee Imperials 1 v 15 St Pauls
Cahersiveen 25 v 20 Kenmare Kestrels
Leestrand Academy Boys Cup
Kenmare Kestrels 14 v 16 St Brendans
Friday 16th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Glenbeigh Falcons 47 v 51 Gneeveguilla
Leestrand Boys U16 Div 2 plate
St Annes 43 v 61 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Bobcats 60 v 29 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U14 Div 2
St Pauls 33 v 24 Tralee Imperials
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Annes 32 v 11 St Pauls B
Wednesday 14th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
TK Vixens 42 v 48 St Annes
Leestrand Girls U17 Cup
Gneeveguilla 40 v 41 Glenbeigh Falcons
Leestrand Girls U14 Div 2 plate
TK Lixnaw 40 v 31 St Annes
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
St Bridgets 39 v 23 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Cougars 29 v 30 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 1
Tralee Imperials 18 v 27 TK Bobcats
Leestrand Girls U12 Div 3
Tralee Imperials 17 v 19 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U12 Div 2
St Bridgets 41 v 36 St Brendans
Gneeveguilla 15 v 17 St Pauls
Leestrand Academy Girls Cup
St Josephs v St Pauls
Leestrand Academy Boys Cup
St Josephs 34 v 25 KCYMS
Tuesday 13th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
KCYMS 41 v 30 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 2
St Pauls 59 v 57 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 3 plate
Gneeveguilla 52 v 34 St Brendans
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Cougars 30 v 17 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 1
St Brendans 25 v 35 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2
Gneeveguilla 48 v 36 Rathmore
Leestrand Boys U14 Div 3
St Colmans 24 v 27 St Josephs
Leestrand Academy Girls Cup
St Pauls 38 v 8 Rathmore
Monday 12th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3
St Colmans 10 v 49 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 3
TK Vixens 62 v 29 St Bridgets
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Lixnaw 30 v 34 St Pauls
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
St Pauls v St Josephs
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Imperials 36 v 18 St Annes
Leestrand Girls U12 Div 3
St Bridgets 26 v 34 St Colmans
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Pauls B 15 v 21 Kenmare Kestrels
Sunday 11th December, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
St Annes 41 v 35 Gneeveguilla
Leestrand Boys U18 Div 2
Cahersiveen 40 v 35 Gneeveguilla
Leestrand Boys U16 Div 2
St Josephs 40 v 58 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 3 plate
St Marys 43 v 48 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 1
Gneeveguilla 27 v 55 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
St Bridgets 34 v 42 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 3
St Pauls 22 v 67 Kenmare Kestrels
St Annes 43 v 26 Cahersiveen
Gneeveguilla 40 v 38 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 3
St Marys 18 v 27 Glenbeigh Falcons
Leestrand Academy Boys Cup
St Brendans v TK Vixens
Saturday 10th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Josephs 77 v 46 St Pauls
Leestrand Girls U16 Div 2
KCYMS 45 v 41 TK Cougars
Leestrand Boys U16 Div 2
Rathmore 39 v 40 TK Cougars
Kenmare Kestrels 41 v 48 St Pauls
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
St Pauls 22 v 21 St Marys
Leestrand Boys U12 Div 2
Tralee Imperials 4 v 45 St Brendans
Gneeveguilla 40 v 30 Kenmare Kestrels
Leestrand Academy Boys Cup
Kenmare Kestrels 16 v 12 TK Bobcats
Leestrand Academy Boys Pool 1
KCYMS 37 v 19 TK Cougars
Friday 09th December, 2016
Leestrand Girls U14 Div 2
St Annes 38 v 35 TK Lixnaw
Leestrand Girls U12 Div 3
Glenbeigh Falcons 28 v 23 St Colmans
Leestrand Boys U12 Div 2
St Pauls 25 v 27 St Bridgets
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Annes 28 v 13 Tralee Imperials
Thursday 08th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
St Bridgets 41 v 35 TK Vixens
Leestrand Boys U14 Div 2 plate
Tralee Imperials 36 v 23 TK Cougars
Leestrand Boys U12 Div 2
St Brendans 40 v 16 Kenmare Kestrels
Wednesday 07th December, 2016
Leestrand Girls U17 Cup
St Marys v Ardfert
Gneeveguilla 40 v 41 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 2
Glenbeigh Falcons 41 v 36 Tralee Tigers BC
Leestrand Girls U14 Div 1 Cup
Gneeveguilla 32 v 43 Tralee Imperials
Leestrand Girls U12 Div 3
Tralee Imperials 16 v 14 St Bridgets
Leestrand Academy Boys Pool 1
KCYMS 28 v 23 St Brendans
Tuesday 06th December, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
St Pauls 30 v 37 TK Bobcats
Leestrand Boys U16 Div 2 plate
St Pauls 0 v 20 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 3
St Colmans 27 v 32 St Brendans
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Pauls 18 v 4 St Pauls B
Monday 05th December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
St Pauls 47 v 62 TK Vixens
Leestrand Boys U18 Div 2
St Annes 47 v 62 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U14 Div 2
TK Cougars 37 v 48 Gneeveguilla
Leestrand Academy Girls Pool 1
Glenbeigh Falcons 40 v 6 St Josephs
Sunday 04th December, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
St Annes 26 v 79 St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 2
TK Vixens 43 v 51 Cahersiveen
Leestrand Girls U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 42 v 44 TK Cobras
Leestrand Boys U16 Div 2
St Josephs 53 v 60 TK Cougars
Leestrand Girls U14 Div 1
Cahersiveen 0 v 20 Gneeveguilla
Leestrand Girls U14 Div 2
KCYMS 34 v 35 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
Kenmare Kestrels 22 v 26 St Bridgets
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
TK Vixens 27 v 32 St Josephs
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
St Pauls 22 v 27 Cahersiveen
Leestrand Boys U14 Div 3
St Josephs 43 v 48 TK Vixens
Leestrand Boys U12 Div 3
St Pauls 6 v 19 TK Cougars
Saturday 03rd December, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 56 v 55 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 2
Tralee Tigers BC 18 v 38 St Annes
Kenmare Kestrels 37 v 33 St Josephs
Leestrand Girls U14 Div 1
Kenmare Kestrels 30 v 38 St Marys
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Cahersiveen 9 v 46 St Bridgets
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Annes 53 v 33 St Colmans
Leestrand Boys U14 Div 1
St Marys 41 v 45 TK Cougars
KCYMS 29 v 26 TK Bobcats
Leestrand Boys U14 Div 3
Cahersiveen v St Pauls
Friday 02nd December, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
St Annes 44 v 47 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 2
St Pauls 29 v 20 TK Bobcats
St Annes 22 v 21 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 2
St Pauls 49 v 28 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
St Brendans 33 v 55 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U12 Div 3
Glenbeigh Falcons 30 v 13 Cahersiveen
Leestrand Academy Boys Cup
TK Cougars 4 v 10 Kenmare Kestrels
Thursday 01st December, 2016
Leestrand Girls U14 Div 1 Cup
St Marys v Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Bridgets 31 v 13 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Kenmare Kestrels 8 v 28 Gneeveguilla
Wednesday 30th November, 2016
Leestrand Boys U12 Div 2
St Bridgets 34 v 37 St Josephs
Tuesday 29th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
St Pauls 47 v 54 St Josephs
Leestrand Boys U16 Div 2
St Pauls 51 v 43 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 2
St Annes 46 v 22 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U14 Div 3
St Colmans 19 v 40 Kenmare Kestrels
Leestrand Academy Girls Cup
St Josephs v Kenmare Kestrels
Leestrand Academy Girls Pool 1
St Josephs v Kenmare Kestrels
Monday 28th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Annes 45 v 57 Cahersiveen
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
Gneeveguilla 30 v 41 St Bridgets
Leestrand Girls U16 Div 3
St Colmans 20 v 52 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Lixnaw 33 v 24 KCYMS
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Ballybunion Wildcats 32 v 22 Tralee Imperials
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Imperials 45 v 30 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
Ballybunion Wildcats 24 v 30 St Bridgets
Leestrand Girls U12 Div 3
Cahersiveen 9 v 24 St Colmans
Leestrand Academy Girls Pool 1
Gneeveguilla 26 v 17 Rathmore
Leestrand Academy Girls Pool 2
St Pauls 15 v 20 TK Bobcats
Sunday 27th November, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
Gneeveguilla 66 v 77 St Josephs
Leestrand Boys U16 Div 2
St Josephs 34 v 49 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 3
Rathmore 56 v 35 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U14 Div 1
St Marys 39 v 18 Cahersiveen
Leestrand Girls U14 Div 2
Rathmore 33 v 35 St Annes
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
TK Vixens 29 v 23 Tralee Imperials
Ballybunion Wildcats v TK Cobras
Leestrand Boys U14 Div 1
St Bridgets 35 v 41 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 2
Rathmore 39 v 53 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 3
St Pauls 23 v 40 St Annes
TK Vixens 41 v 23 St Brendans
Gneeveguilla 44 v 36 Cahersiveen
St Josephs 39 v 33 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U12 Div 3
Gneeveguilla 26 v 23 St Bridgets
Saturday 26th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Cahersiveen v St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 2
Gneeveguilla 63 v 64 St Pauls
Leestrand Girls U16 Div 3
TK Cobras 31 v 41 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 2
Rathmore 42 v 44 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 3
Gneeveguilla 57 v 42 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Tigers BC 16 v 42 Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
KCYMS 22 v 34 St Marys
Leestrand Boys U12 Div 1
Rathmore 30 v 23 TK Bobcats
Leestrand Academy Girls Pool 2
St Annes 14 v 22 Tralee Imperials
Friday 25th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Glenbeigh Falcons 62 v 49 St Annes
TK Vixens 54 v 56 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U14 Div 2
St Pauls 29 v 34 Gneeveguilla
Leestrand Boys U12 Div 2
St Pauls 24 v 28 St Josephs
Thursday 24th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
TK Cougars 49 v 35 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U16 Div 3
St Bridgets 39 v 64 Rathmore
Wednesday 23rd November, 2016
Leestrand Girls U14 Div 1
Tralee Imperials 38 v 24 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 2 plate
TK Cougars 32 v 18 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Cougars 33 v 22 Glenbeigh Falcons
Tuesday 22nd November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3
St Pauls 44 v 22 St Marys
Leestrand Girls U14 Div 1
Cahersiveen 46 v 28 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U14 Div 2
Cahersiveen 42 v 36 Tralee Imperials
Leestrand Boys U14 Div 3
St Colmans 29 v 30 St Annes
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Pauls B 8 v 22 St Pauls
Monday 21st November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Pauls 60 v 55 Cahersiveen
Leestrand Boys U14 Div 2
TK Cougars 25 v 45 St Annes
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Annes 21 v 44 St Bridgets
Leestrand Academy Girls Cup
Gneeveguilla 18 v 19 St Annes
Sunday 20th November, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
St Pauls 58 v 67 St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Gneeveguilla v St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 2
Gneeveguilla 57 v 72 Tralee Tigers BC
Leestrand Girls U17
Glenbeigh Falcons 35 v 64 St Marys
Leestrand Girls U16 Div 3 Plate
St Marys 37 v 30 St Colmans
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
St Brendans 33 v 35 TK Bobcats
Leestrand Boys U14 Div 2 plate
Rathmore 22 v 42 Tralee Imperials
St Brendans 27 v 36 St Pauls
St Annes 40 v 47 Cahersiveen
Leestrand Academy Boys Pool 1
TK Vixens 5 v 30 KCYMS
Leestrand Academy Boys Pool 2
Rathmore 37 v 21 TK Bobcats
Saturday 19th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3 Plate
TK Cobras 44 v 62 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 2 plate
Tralee Tigers BC 39 v 53 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 2
TK Cougars 39 v 28 St Annes
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
St Colmans 23 v 37 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Annes 38 v 20 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2 plate
Tralee Tigers BC 28 v 54 Gneeveguilla
Leestrand Boys U14 Div 3
Cahersiveen 30 v 17 St Colmans
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Marys 2 v 34 St Josephs
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Cahersiveen 15 v 25 St Pauls
Leestrand Boys U12 Div 1
KCYMS 35 v 37 Tralee Tigers BC
Friday 18th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Josephs 68 v 52 Gneeveguilla
Leestrand Girls U16 Div 2 Plate
Rathmore 34 v 38 KCYMS
Leestrand Girls U14 Div 2 plate
St Pauls 45 v 20 Rathmore
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
Glenbeigh Falcons 12 v 43 KCYMS
Leestrand Girls U12 Div 3
St Colmans 19 v 23 Tralee Imperials
Leestrand Academy Boys Cup
Rathmore 41 v 15 St Pauls A
Thursday 17th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 3 plate
St Bridgets 20 v 0 TK Vixens
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
Ballybunion Wildcats 31 v 14 Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Bridgets 22 v 15 St Marys
Wednesday 16th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
Kenmare Kestrels 33 v 30 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Cougars 19 v 29 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 1 Cup
TK Cougars 32 v 43 St Bridgets
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
St Annes 21 v 35 St Colmans
Leestrand Girls U12 Div 1
Tralee Imperials 22 v 29 Glenbeigh Falcons
Tuesday 15th November, 2016
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
St Pauls 19 v 18 Ballybunion Wildcats
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
Gneeveguilla v TK Vixens
Leestrand Girls U12 Div 3
St Bridgets 13 v 26 St Marys
Leestrand Boys U12 Div 1
TK Bobcats 23 v 17 KCYMS
Leestrand Academy Girls Cup
St Pauls 18 v 16 TK Bobcats
Leestrand Academy Boys Cup
St Pauls B 7 v 46 St Brendans
Monday 14th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Cahersiveen 43 v 40 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U18 Div 2
St Pauls 40 v 51 St Annes
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Gneeveguilla 29 v 14 Rathmore
Sunday 13th November, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2 Plate
St Annes 32 v 70 St Josephs
Leestrand Boys U18 Div 2 Plate
Tralee Tigers BC 61 v 59 St Annes
Leestrand Girls U16 Div 3 Plate
Ballybunion Wildcats 30 v 38 St Pauls
Leestrand Girls U16 Div 3
St Marys 23 v 31 TK Cobras
Leestrand Boys U16 Div 3
TK Vixens 57 v 67 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 1
Kenmare Kestrels 40 v 42 Glenbeigh Falcons
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Kenmare Kestrels 28 v 14 Cahersiveen
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
TK Vixens 20 v 42 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 2
Cahersiveen 57 v 31 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 3
St Annes 32 v 44 Gneeveguilla
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
TK Vixens 15 v 27 Ballybunion Wildcats
Leestrand Girls U12 Div 3
St Marys 31 v 11 Cahersiveen
Leestrand Boys U12 Div 2
Cahersiveen 26 v 14 Tralee Imperials
Leestrand Academy Girls Cup
Tralee Imperials 8 v 23 Glenbeigh Falcons
Leestrand Academy Boys Pool 2
TK Bobcats 23 v 6 St Pauls
Saturday 12th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
KCYMS 25 v 38 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Josephs 40 v 18 St Marys
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
KCYMS 19 v 28 St Bridgets
Leestrand Boys U12 Div 1
Tralee Tigers BC 23 v 26 St Marys
Leestrand Academy Girls Pool 1
Kenmare Kestrels 16 v 13 Gneeveguilla
Rathmore 31 v 30 St Josephs
Leestrand Academy Boys Pool 2
Kenmare Kestrels 20 v 8 Tralee Imperials
Friday 11th November, 2016
Leestrand Girls U17
St Marys 58 v 34 Glenbeigh Falcons
Leestrand Boys U16 Div 2 plate
St Annes 58 v 27 Rathmore
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Bobcats 29 v 23 St Bridgets
Leestrand Girls U12 Div 3
Glenbeigh Falcons 17 v 22 TK Cobras
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Annes 12 v 32 Rathmore
Wednesday 09th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
Glenbeigh Falcons 38 v 39 TK Cougars
Leestrand Girls U14 Div 1
Tralee Imperials 42 v 28 Cahersiveen
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Cougars 51 v 16 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Tralee Imperials 30 v 48 St Bridgets
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
TK Vixens 14 v 33 St Josephs
Leestrand Boys U12 Div 3
St Annes 53 v 14 St Colmans
Tuesday 08th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
St Pauls 48 v 25 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U14 Div 2
St Annes 49 v 28 Rathmore
Leestrand Girls U12 Div 3
Tralee Imperials 26 v 18 Cahersiveen
Leestrand Academy Girls Pool 2
TK Bobcats 32 v 18 St Annes
Monday 07th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Annes 50 v 38 Gneeveguilla
Leestrand Girls U16 Div 3
St Annes 33 v 29 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Imperials 52 v 29 TK Cougars
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
Ballybunion Wildcats 52 v 29 St Annes
Leestrand Girls U12 Div 3
St Bridgets 8 v 40 Glenbeigh Falcons
Leestrand Academy Girls Pool 2
St Pauls 33 v 22 Tralee Imperials
Sunday 06th November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 43 v 21 St Colmans
Leestrand Boys U16 Div 3
St Brendans 35 v 26 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 2
KCYMS 26 v 53 St Pauls
Leestrand Boys U14 Div 1
Glenbeigh Falcons 17 v 54 St Brendans
Leestrand Boys U14 Div 3
St Pauls 22 v 18 St Colmans
Leestrand Boys U12 Div 1
St Marys 32 v 24 Rathmore
Leestrand Boys U12 Div 2
St Josephs 14 v 13 Ballybunion Wildcats
Saturday 05th November, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 47 v 41 St Pauls
Leestrand Girls U16 Div 2
St Josephs 72 v 37 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
St Colmans 21 v 45 St Josephs
Leestrand Boys U14 Div 1
KCYMS 39 v 23 TK Cougars
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
KCYMS 22 v 9 TK Vixens
Leestrand Boys U12 Div 2
Tralee Imperials 16 v 33 St Bridgets
Leestrand Academy Boys Cup
Tralee Tigers BC 18 v 43 St Josephs
Friday 04th November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
St Annes 40 v 41 St Josephs
Leestrand Girls U12 Div 3
St Colmans 35 v 18 Gneeveguilla
Leestrand Boys U12 Div 2
St Pauls 25 v 26 Cahersiveen
Leestrand Academy Boys Cup
St Annes 15 v 44 Rathmore
Thursday 03rd November, 2016
Leestrand Boys U16 Div 3
St Bridgets 33 v 63 Gneeveguilla
Wednesday 02nd November, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
TK Vixens 44 v 24 KCYMS
Tuesday 01st November, 2016
Leestrand Boys U14 Div 3
St Colmans 22 v 39 Gneeveguilla
Leestrand Girls U12 Div 3
TK Cobras 16 v 46 St Marys
Sunday 30th October, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
Gneeveguilla 62 v 31 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 3
Rathmore 73 v 57 St Marys
Leestrand Girls U14 Div 1
Gneeveguilla 36 v 35 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U14 Div 1
St Brendans 31 v 30 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 2
Rathmore 28 v 46 Cahersiveen
Gneeveguilla 41 v 25 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 3
TK Vixens 47 v 27 Cahersiveen
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Rathmore 21 v 42 Cahersiveen
Leestrand Boys U12 Div 3
St Pauls 10 v 38 St Annes
Leestrand Academy Boys Pool 2
Rathmore 25 v 4 Kenmare Kestrels
Saturday 29th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 37 v 55 Cahersiveen
Leestrand Girls U16 Div 2
Rathmore 29 v 67 St Bridgets
TK Bobcats 20 v 22 Gneeveguilla
Leestrand Boys U16 Div 2
Rathmore 41 v 38 St Pauls
TK Cougars 20 v 0 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U16 Div 3
Gneeveguilla 56 v 50 Ballybunion Wildcats
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Tigers BC 8 v 53 Tralee Imperials
TK Cougars 30 v 22 St Brendans
Leestrand Boys U14 Div 3
Gneeveguilla 47 v 12 St Pauls
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Marys 24 v 20 Ballybunion Wildcats
Leestrand Boys U12 Div 1
TK Bobcats 31 v 24 Tralee Tigers BC
Friday 28th October, 2016
Leestrand Girls U14 Div 2
St Pauls 32 v 27 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 1
St Marys 71 v 11 Glenbeigh Falcons
TK Bobcats 48 v 43 TK Cougars
Leestrand Girls U12 Div 3
Glenbeigh Falcons 14 v 8 Tralee Imperials
Leestrand Academy Boys Pool 1
TK Cougars 11 v 12 St Brendans
Leestrand Academy Boys Pool 2
St Annes 15 v 26 TK Bobcats
Thursday 27th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 3
St Bridgets 43 v 51 St Brendans
Leestrand Boys U12 Div 3
TK Cougars 20 v 10 St Colmans
Wednesday 26th October, 2016
Leestrand Girls U14 Div 1
Tralee Imperials 32 v 30 Gneeveguilla
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Tralee Imperials 32 v 28 Kenmare Kestrels
St Bridgets 39 v 17 Ballybunion Wildcats
Leestrand Boys U12 Div 2
St Bridgets 28 v 27 Gneeveguilla
Tuesday 25th October, 2016
Leestrand Girls U16 Div 3
St Pauls 49 v 28 Ballybunion Wildcats
Monday 24th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
TK Vixens 54 v 43 Gneeveguilla
Leestrand Girls U16 Div 3
St Colmans 26 v 46 TK Cobras
St Annes 39 v 34 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Lixnaw 20 v 15 TK Cougars
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Annes 30 v 20 KCYMS
Leestrand Boys U12 Div 2
Ballybunion Wildcats 11 v 20 St Pauls
Leestrand Academy Girls Pool 1
Gneeveguilla 8 v 31 Glenbeigh Falcons
Sunday 23rd October, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
St Annes 36 v 43 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 3
St Marys 45 v 34 TK Vixens
Leestrand Boys U14 Div 1
St Brendans 32 v 33 St Bridgets
Leestrand Boys U14 Div 2
Cahersiveen 36 v 40 Gneeveguilla
Leestrand Boys U14 Div 3
Kenmare Kestrels 49 v 19 St Brendans
St Annes 39 v 58 TK Vixens
Leestrand Girls U12 Div 3
Gneeveguilla 19 v 43 TK Cobras
Leestrand Boys U12 Div 2
Cahersiveen 28 v 25 St Brendans
Leestrand Academy Girls Pool 1
Kenmare Kestrels 6 v 17 Rathmore
Leestrand Academy Girls Pool 2
Tralee Imperials 11 v 14 TK Bobcats
Saturday 22nd October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Cahersiveen 49 v 41 St Annes
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
Cahersiveen 6 v 19 St Pauls
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
St Pauls 12 v 13 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U12 Div 3
TK Cobras 35 v 21 St Colmans
Cahersiveen 15 v 20 St Bridgets
Leestrand Academy Girls Pool 2
St Annes 21 v 36 St Pauls
Leestrand Academy Boys Pool 1
KCYMS 27 v 31 St Josephs
Friday 21st October, 2016
Leestrand Boys U14 Div 3
Cahersiveen 15 v 39 St Josephs
Thursday 20th October, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
St Bridgets 35 v 28 St Josephs
Leestrand Boys U12 Div 3
St Colmans 16 v 19 St Pauls
Wednesday 19th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
Glenbeigh Falcons 51 v 50 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 69 v 41 St Bridgets
Leestrand Boys U12 Div 3
St Annes 15 v 20 TK Cougars
Tuesday 18th October, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
St Pauls 41 v 48 TK Vixens
Leestrand Girls U16 Div 3
St Pauls 51 v 31 TK Cobras
Leestrand Boys U14 Div 1
Glenbeigh Falcons 14 v 25 KCYMS
Leestrand Boys U14 Div 2
St Annes 30 v 29 St Pauls
Leestrand Girls U12 Div 1
Glenbeigh Falcons 24 v 22 St Marys
Monday 17th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Annes 44 v 56 Tralee Tigers BC
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Josephs 52 v 16 St Annes
Sunday 16th October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
TK Vixens 20 v 0 St Pauls
Leestrand Girls U16 Div 3
St Marys 30 v 16 St Colmans
Ballybunion Wildcats 34 v 31 St Annes
Leestrand Boys U16 Div 3
St Brendans 43 v 34 Gneeveguilla
Leestrand Girls U14 Div 2
Rathmore 21 v 34 TK Lixnaw
Leestrand Boys U14 Div 2
Rathmore 36 v 40 Tralee Imperials
Gneeveguilla 39 v 21 St Brendans
Leestrand Boys U14 Div 3
TK Vixens 53 v 13 St Pauls
St Brendans 26 v 25 Cahersiveen
St Josephs 41 v 19 St Annes
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Kenmare Kestrels 19 v 11 Rathmore
Leestrand Girls U12 Div 3
St Marys 20 v 22 St Colmans
Leestrand Boys U12 Div 2
St Brendans 25 v 17 Ballybunion Wildcats
Gneeveguilla 34 v 29 Tralee Imperials
Leestrand Academy Boys Pool 1
TK Vixens 7 v 32 St Brendans
Leestrand Academy Boys Pool 2
Kenmare Kestrels 11 v 16 St Annes
St Pauls 9 v 39 Rathmore
Saturday 15th October, 2016
Leestrand Girls U18 Div 2
St Josephs 71 v 45 Gneeveguilla
Leestrand Boys U18 Div 2
Gneeveguilla 41 v 68 Cahersiveen
Leestrand Girls U16 Div 2
Rathmore 26 v 67 St Pauls
TK Vixens 71 v 43 Gneeveguilla
TK Cougars 25 v 33 TK Bobcats
Leestrand Girls U16 Div 3
Kenmare Kestrels 27 v 28 St Pauls
Leestrand Boys U16 Div 2
Tralee Tigers BC 25 v 43 Rathmore
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
TK Vixens 40 v 15 St Colmans
Leestrand Boys U14 Div 1
KCYMS 17 v 52 St Marys
St Bridgets 36 v 33 TK Cougars
Leestrand Boys U12 Div 1
St Marys 32 v 21 TK Bobcats
Rathmore 38 v 10 KCYMS
Leestrand Academy Girls Pool 1
Glenbeigh Falcons 16 v 8 Kenmare Kestrels
Friday 14th October, 2016
Leestrand Girls U14 Div 2
St Annes 45 v 26 TK Bobcats
Leestrand Boys U14 Div 1
TK Bobcats 38 v 28 St Brendans
Leestrand Boys U14 Div 2
St Pauls 29 v 26 Cahersiveen
Thursday 13th October, 2016
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
St Bridgets 16 v 22 TK Vixens
Tuesday 11th October, 2016
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
St Pauls 23 v 37 Tralee Imperials
Monday 10th October, 2016
Ballybunion Wildcats 27 v 5 Cahersiveen
Leestrand Boys U14 Div 2
TK Cougars 40 v 44 Tralee Tigers BC
Leestrand Boys U12 Div 2
Ballybunion Wildcats 10 v 26 Cahersiveen
Leestrand Academy Girls Pool 1
St Josephs 14 v 9 Gneeveguilla
Sunday 09th October, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
Gneeveguilla 27 v 28 Rathmore
Leestrand Girls U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 27 v 39 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U16 Div 2
St Josephs 51 v 23 Tralee Tigers BC
Leestrand Girls U14 Div 2
KCYMS 29 v 43 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 2
St Brendans 16 v 22 St Pauls
Cahersiveen 26 v 23 St Annes
Leestrand Boys U14 Div 3
St Pauls 10 v 39 St Josephs
St Annes 31 v 13 St Brendans
Gneeveguilla 52 v 60 TK Vixens
Saturday 08th October, 2016
Leestrand Girls U16 Div 2
KCYMS 8 v 40 St Bridgets
TK Bobcats 40 v 58 TK Vixens
Leestrand Girls U14 Div 2
TK Bobcats 17 v 22 TK Cougars
Leestrand Boys U14 Div 1
St Marys 24 v 38 TK Bobcats
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Tigers BC 24 v 26 Rathmore
Leestrand Boys U12 Div 1
Tralee Tigers BC 32 v 33 Rathmore
KCYMS 22 v 31 St Marys
Leestrand Academy Boys Pool 1
TK Vixens 6 v 11 TK Cougars
Friday 07th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
St Annes 49 v 59 St Pauls
Leestrand Girls U14 Div 2
St Pauls 47 v 6 Rathmore
Leestrand Boys U14 Div 3
Cahersiveen 16 v 49 Kenmare Kestrels
Thursday 06th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 3
St Bridgets 41 v 57 St Marys
Wednesday 05th October, 2016
Leestrand Boys U16 Div 2
Glenbeigh Falcons 45 v 42 Kenmare Kestrels
Leestrand Boys U16 Div 3
Ballybunion Wildcats 37 v 49 St Brendans
Leestrand Girls U12 Div 3
Tralee Imperials 27 v 28 Gneeveguilla
Leestrand Boys U12 Div 2
St Bridgets 29 v 27 St Pauls
Monday 03rd October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
St Pauls 43 v 46 Gneeveguilla
Leestrand Girls U16 Div 3
St Annes 58 v 24 St Marys
Leestrand Boys U14 Div 2
Tralee Imperials 27 v 41 Gneeveguilla
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
Ballybunion Wildcats 26 v 12 KCYMS
Sunday 02nd October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Cahersiveen 64 v 42 TK Vixens
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
Cahersiveen 24 v 15 Kenmare Kestrels
Leestrand Girls U12 Div 3
Cahersiveen 6 v 25 Glenbeigh Falcons
Saturday 01st October, 2016
Leestrand Boys U18 Div 2
Tralee Tigers BC 39 v 40 TK Vixens
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
St Pauls 14 v 11 Gneeveguilla
Leestrand Boys U12 Div 2
Tralee Imperials 16 v 36 St Josephs
view all results here


Saturday 21st January, 2017
Ladies Div 3
17:30 Gneeveguilla vs Ballybunion Wildcats TBC Rathmore Sec School Gym
Sunday 22nd January, 2017
Men Div 1 Cup
15:30 Tralee Imperials vs St Brendans TBC Mounthawk
Ladies Div 3
13:15 Tralee Imperials vs Cahersiveen TBC Mounthawk
Leestrand Boys U16 Div 1
16:30 Cahersiveen vs St Marys TBC Colaiste na Scelige
Monday 23rd January, 2017
19:30 Tralee Imperials vs KCYMS TBC Mounthawk
Wednesday 25th January, 2017
Leestrand Girls U16 Div 1
18:10 Tralee Imperials vs St Marys TBC Mounthawk
Thursday 26th January, 2017
Men Div 3 & Cross Div
19:15 St Annes Div 3 vs Gneeveguilla TBC Sem Hall Killarney
Ladies Div 3
20:10 TK Cougars vs Horans Health Stores Lixnaw TBC Presentation Gym Killarney
Friday 27th January, 2017
Men Div 2 Cup
20:10 KCYMS vs St Josephs TBC Killorglin Sports Complex
Ladies Div 1
20:15 Glenbeigh vs St Marys TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Saturday 28th January, 2017
Ladies Div 3
18:15 Cahersiveen vs Ballybunion Wildcats TBC Colaiste na Scelige
18:30 TK Vixens vs Tralee Imperials TBC Athea Community Centre
19:00 Gneeveguilla vs Tralee Tigers BC TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U18 Div 1
17:30 Gneeveguilla vs Tralee Imperials TBC Rathmore Sec School Gym
Sunday 29th January, 2017
Ladies Div 2
12:00 St Annes vs Ballybunion Wildcats TBC Farranfore Community centre
16:30 St Marys vs St Josephs TBC Castleisland Community Centre
Monday 30th January, 2017
Men Div 3 & Cross Div
19:15 Tralee Tigers BC Div 3 vs KCYMS TBC Cumann Iosaef
Ladies Div 2
20:15 TK Lixnaw vs St Brendans TBC Lixnaw Community Centre
Tuesday 31st January, 2017
20:15 St Bridgets vs Kenmare Kestrels TBC John Mitchells-Tralee
Wednesday 01st February, 2017
Ladies Div 2 Cup
19:15 KCYMS vs St Josephs TBC Killorglin Sports Complex
Thursday 02nd February, 2017
Ladies Div 3
20:10 TK Cougars vs Gneeveguilla TBC Presentation Gym Killarney
Friday 03rd February, 2017
19:15 Tralee Tigers BC vs TK Vixens TBC Cumann Iosaef
Saturday 04th February, 2017
Men Div 2 Pool 2
20:00 St Josephs vs St Marys A TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Boys U16 Div 1
17:45 Gneeveguilla vs KCYMS TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U16 Div 1
18:00 St Marys vs Glenbeigh TBC Castleisland Community Centre
Sunday 05th February, 2017
Leestrand Girls U18 div 1
11:30 TK Cougars vs St Marys TBC Colaiste Corca Dhuibhne Dingle
Leestrand Boys U16 Div 1
16:30 Cahersiveen vs Tralee Imperials TBC Colaiste na Scelige
Leestrand Girls U16 Div 1
15:00 Cahersiveen vs Tralee Imperials TBC Colaiste na Scelige
Monday 06th February, 2017
Men Div 2 Pool 1
20:10 TK Cougars vs St Marys B TBC Presentation Gym Killarney
Ladies Div 2
19:00 St Brendans vs St Marys TBC Moyderwell
Tuesday 07th February, 2017
Ladies Div 1
20:10 TK Cougars vs St Marys TBC Presentation Gym Killarney
Ladies Div 2
19:30 Ballybunion Wildcats vs Kenmare Kestrels TBC Ballybunion Community Centre
Wednesday 08th February, 2017
19:15 KCYMS vs St Annes TBC Killorglin Sports Complex
Thursday 09th February, 2017
Men Div 3 & Cross Div
19:15 St Annes Div 3 vs Tralee Tigers BC Div 3 TBC Sem Hall Killarney
Ladies Div 3 Cup
20:00 TK Vixens vs TK Cougars TBC Athea Community Centre
Friday 10th February, 2017
Men Div 1
19:40 St Pauls vs Tralee Imperials TBC Killarney Sports & Leisure Centre
Men Div 2 Pool 2
19:40 St Pauls vs St Marys A TBC Killarney Sports & Leisure Centre
Saturday 11th February, 2017
Men Div 2 Pool 1
19:45 Cahersiveen vs TK Cougars TBC Colaiste na Scelige
Men Div 2 Pool 2
20:00 St Josephs vs Gneeveguilla TBC Duagh Sports Complex
Men Div 3 & Cross Div
18:00 Glenbeigh Div 3 vs St Annes Div 3 TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Ladies Div 3 Cup
18:15 Cahersiveen vs Horans Health Stores Lixnaw TBC Colaiste na Scelige
Sunday 12th February, 2017
Men Div 1
15:30 Tralee Imperials vs St Brendans TBC Mounthawk
Men Div 2 Pool 1
15:00 St Marys B vs KCYMS TBC Castleisland Community Centre
Ladies Div 2
20:00 St Josephs vs St Brendans TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Boys U16 Div 1
14:00 St Brendans vs Gneeveguilla TBC Moyderwell
Monday 13th February, 2017
Men Div 3 & Cross Div
19:15 Tralee Tigers BC Div 3 vs Glenbeigh Div 3 TBC Cumann Iosaef
Thursday 16th February, 2017
19:15 St Annes Div 3 vs St Josephs TBC Sem Hall Killarney
Ladies Div 2
20:00 St Marys vs KCYMS TBC Castleisland Community Centre
Friday 17th February, 2017
Ladies Div 3
20:00 TK Vixens vs Horans Health Stores Lixnaw TBC Athea Community Centre
Saturday 18th February, 2017
Men Div 3 & Cross Div
18:00 Glenbeigh Div 3 vs St Marys A TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
19:45 Cahersiveen vs Tralee Tigers BC Div 3 TBC Colaiste na Scelige
Ladies Div 3
18:00 Gneeveguilla vs TK Cougars TBC Rathmore Sec School Gym
view all fixtures here
Saturday 21st January, 2017
Leestrand Girls U14 Div 1
14:00 St Marys vs Kenmare Kestrels TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Academy Boys Pool 2
13:00 Tralee Imperials vs St Pauls B TBC Cumann Iosaef
Sunday 22nd January, 2017
Leestrand Girls U18 Div 2 Plate
14:00 St Josephs vs Gneeveguilla TBC Moyderwell School
Leestrand Boys U18 Div 2
16:30 Cahersiveen vs St Pauls TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U16 Div 3 plate
12:15 Rathmore vs St Bridgets TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
17:00 TK Vixens vs St Annes TBC TBC
Leestrand Boys U14 Div 1
12:00 St Bridgets vs St Brendans TBC Currow Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 2 plate
14:15 Cahersiveen vs St Pauls TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U14 Div 2
12:00 St Brendans vs Gneeveguilla TBC Moyderwell School
14:15 Cahersiveen vs St Pauls TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U14 Div 3
16:30 Gneeveguilla vs St Colmans TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U12 Div 3
14:00 St Marys vs St Bridgets TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Boys U12 Div 2 Plate
10:00 St Brendans vs St Bridgets TBC Moyderwell School
Leestrand Academy Girls Pool 1
11:00 Rathmore vs Glenbeigh Falcons TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Academy Boys Pool 2
10:00 Rathmore vs St Pauls TBC Rathmore Sec School Gym
Monday 23rd January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
19:00 St Pauls vs St Josephs TBC The Aura Killarney
20:00 St Annes vs TK Vixens TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U16 Div 3
18:15 St Colmans vs St Marys TBC Nagle Rice CC Milltown
18:45 St Annes vs Ballybunion Wildcats TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U14 Div 2
19:15 TK Lixnaw vs Rathmore TBC Lixnaw Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
17:45 St Annes vs St Josephs TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 3 plate
19:15 Gneeveguilla vs TK Cougars TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U12 Div 2 Plate
18:15 Gneeveguilla vs Tralee Imperials TBC Rathmore Sec School Gym
18:30 Ballybunion Wildcats vs Cahersiveen TBC Ballybunion Community Centre
Tuesday 24th January, 2017
Leestrand Girls U16 Div 3
19:30 St Pauls vs Kenmare Kestrels TBC The Aura Killarney
Leestrand Boys U16 Div 3 plate
19:30 Gneeveguilla vs Ballybunion Wildcats TBC TBC
Leestrand Boys U14 Div 2 plate
18:30 Gneeveguilla vs Tralee Imperials TBC TBC
Leestrand Girls U12 Div 3 plate
18:00 TK Cobras vs Tralee Imperials TBC Causeway Comp School
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 Glenbeigh Falcons vs St Marys TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Academy Boys Pool 1
18:00 St Josephs vs St Brendans TBC Duagh Sports Complex
Wednesday 25th January, 2017
Leestrand Girls U17
19:00 Glenbeigh Falcons vs Gneeveguilla TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Girls U14 Div 2
19:10 TK Cougars vs TK Bobcats TBC Presentation Gym Killarney
Leestrand Boys U14 Div 1
18:10 TK Cougars vs St Bridgets TBC Pres Gym Killarney
Leestrand Boys U14 Div 3
19:45 St Annes vs St Josephs TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls Under-12 Div 2 Plate
18:00 KCYMS vs Gneeveguilla TBC Killorglin Sports Complex
Thursday 26th January, 2017
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
20:00 St Bridgets vs St Annes TBC Currow Community Centre
Leestrand Boys U12 Div 3
18:00 St Colmans vs Glenbeigh Falcons TBC Nagle Rice CC Milltown
Friday 27th January, 2017
Leestrand Boys U16 Div 2
19:00 St Annes vs Glenbeigh Falcons TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 St Colmans vs St Bridgets TBC Nagle Rice CC Milltown
Leestrand Boys U12 Div 2
18:00 St Pauls vs Kenmare Kestrels TBC The Aura Killarney
Saturday 28th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
12:00 Tralee Tigers BC vs St Josephs TBC Tralee Sports Complex
Leestrand Girls U16 Div 2
13:45 TK Bobcats vs KCYMS TBC Moyderwell School
Leestrand Boys U16 Div 2
17:00 TK Cougars vs St Pauls TBC Pres Gym Killarney
Leestrand Boys U16 Div 3
16:15 Gneeveguilla vs St Brendans TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U14 Div 2
12:00 TK Bobcats vs St Annes TBC Moyderwell School
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
10:30 St Colmans vs TK Vixens TBC Nagle Rice CC Milltown
Leestrand Boys U14 Div 1
13:00 St Marys vs KCYMS TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 3 plate
16:00 Cahersiveen vs St Colmans TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U12 Div 1
17:00 St Marys vs Tralee Imperials TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
15:00 KCYMS vs St Annes TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
10:00 St Pauls vs Cahersiveen TBC The Aura Killarney
12:00 Rathmore vs Gneeveguilla TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U12 Div 3
15:15 Gneeveguilla vs Tralee Imperials TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U12 Div 1
16:00 KCYMS vs Rathmore TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Boys U12 Div 2
12:45 Tralee Imperials vs Gneeveguilla TBC Mounthawk
17:00 Cahersiveen vs Ballybunion Wildcats TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Academy Boys Pool 2
13:00 Tralee Imperials vs Rathmore TBC Mounthawk
Sunday 29th January, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
16:00 Cahersiveen vs Tralee Tigers BC TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U16 Div 3
12:00 St Marys vs St Annes TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Boys U16 Div 2
20:00 St Josephs vs Kenmare Kestrels TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Boys U14 Div 1
11:00 St Brendans vs TK Bobcats TBC Moyderwell School
Leestrand Boys U14 Div 2
10:30 Rathmore vs St Brendans TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U14 Div 3
15:00 TK Vixens vs St Annes TBC Athea Community Centre
19:00 St Josephs vs Cahersiveen TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Girls U12 Div 3 plate
15:00 Cahersiveen vs St Bridgets TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U12 Div 3
11:00 St Pauls vs St Colmans TBC The Aura Killarney
Monday 30th January, 2017
Leestrand Girls U16 Div 3
18:15 St Colmans vs Ballybunion Wildcats TBC Nagle Rice CC Milltown
Leestrand Girls U14 Div 1
19:10 Tralee Imperials vs Glenbeigh Falcons TBC Presentation Hall Tralee
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
19:45 Ballybunion Wildcats vs St Bridgets TBC Ballybunion Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 2
18:00 Tralee Imperials vs Tralee Tigers BC TBC Mounthawk
Leestrand Boys U14 Div 3
19:00 TK Vixens vs Gneeveguilla TBC Athea Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
18:00 St Josephs vs St Marys TBC Duagh Sports Complex
18:30 Ballybunion Wildcats vs TK Vixens TBC Ballybunion Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 3
00:00 St Bridgets vs Cahersiveen TBC Currow Community Centre
Tuesday 31st January, 2017
Leestrand Boys U14 Div 2
18:10 St Annes vs Gneeveguilla TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 1
19:00 Glenbeigh Falcons vs Tralee Imperials TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Wednesday 01st February, 2017
Leestrand Girls U12 Div 3
18:10 Tralee Imperials vs TK Cobras TBC John Mitchells GAA Hall
Leestrand Boys U12 Div 3
19:45 St Annes vs Glenbeigh Falcons TBC Farranfore Community Centre
Thursday 02nd February, 2017
Leestrand Boys U16 Div 3
20:15 Rathmore vs Gneeveguilla TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls Under-12 Div 2 Plate
20:00 St Bridgets vs Ballybunion Wildcats TBC Currow Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 TK Cougars vs Gneeveguilla TBC Pres Gym Killarney
Leestrand Boys U12 Div 2
18:30 Tralee Imperials vs Ballybunion Wildcats TBC Mounthawk
Friday 03rd February, 2017
Leestrand Girls U14 Div 2
20:00 St Annes vs St Pauls TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 3
18:00 Cahersiveen vs TK Vixens TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 Glenbeigh Falcons vs St Bridgets TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Boys U12 Div 2
19:00 Cahersiveen vs St Pauls TBC Colaiste na Sceilge
Saturday 04th February, 2017
Leestrand Girls U18 Div 2
17:00 St Josephs vs St Annes TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Girls U16 Div 2
12:00 Rathmore vs TK Vixens TBC Rathmore Sec School Gym
15:45 KCYMS vs Gneeveguilla TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Girls U16 Div 3
12:10 TK Cobras vs St Colmans TBC Causeway Comp School
Leestrand Boys U16 Div 2
12:00 Tralee Tigers BC vs TK Cougars TBC Tralee Sports Complex
18:30 Kenmare Kestrels vs St Annes TBC Pobalscoil Inbhear Sceine
Leestrand Girls U14 Div 3 plate
10:00 St Pauls vs St Bridgets TBC The Aura Killarney
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
10:00 St Pauls vs St Bridgets TBC The Aura Killarney
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
16:00 St Josephs vs St Colmans TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Boys U14 Div 1
17:00 KCYMS vs St Brendans TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Boys U14 Div 2
11:00 Tralee Tigers BC vs St Annes TBC Tralee Sports Complex
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
16:30 Kenmare Kestrels vs Cahersiveen TBC Pobalscoil Inbhear Sceine
Leestrand Academy Girls Pool 1
13:00 Rathmore vs Kenmare Kestrels TBC Rathmore Sec School Gym
17:00 Glenbeigh Falcons vs Gneeveguilla TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Academy Boys Pool 2
15:00 TK Bobcats vs St Annes TBC Moyderwell School
Sunday 05th February, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
19:15 Glenbeigh Falcons vs Cahersiveen TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Girls U16 Div 3
12:45 Ballybunion Wildcats vs St Pauls TBC Ballybunion Community Centre
Leestrand Boys U16 Div 3
13:00 St Marys vs Rathmore TBC Castleisland Community Centre
14:00 St Brendans vs St Bridgets TBC Moyderwell School
Leestrand Girls U14 Div 1
12:30 Cahersiveen vs St Marys TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U14 Div 2
10:00 KCYMS vs TK Bobcats TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
10:45 Kenmare Kestrels vs Tralee Imperials TBC Pobalscoil Inbhear Sceine
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
12:00 TK Vixens vs St Marys TBC Athea Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 1
16:00 Glenbeigh Falcons vs St Marys TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Boys U14 Div 2
12:00 St Brendans vs TK Cougars TBC Moyderwell School
17:30 Cahersiveen vs Rathmore TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U14 Div 3
10:00 St Pauls vs Gneeveguilla TBC The Aura Killarney
11:00 St Annes vs St Colmans TBC Farranfore Community Centre
13:15 Kenmare Kestrels vs St Josephs TBC Pobalscoil Inbhear Sceine
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
16:30 Gneeveguilla vs Kenmare Kestrels TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U12 Div 3
17:45 Gneeveguilla vs St Colmans TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U 12 Cup
15:00 St Marys vs Rathmore TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Boys U12 Div 2
15:15 Gneeveguilla vs Ballybunion Wildcats TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Academy Boys Pool 2
12:00 Kenmare Kestrels vs Rathmore TBC Pobalscoil Inbhear Sceine
Monday 06th February, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
19:00 St Pauls vs TK Vixens TBC The Aura Killarney
Leestrand Boys U14 Div 2
18:10 TK Cougars vs Cahersiveen TBC Presentation Gym Killarney
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
18:30 Ballybunion Wildcats vs St Marys TBC Ballybunion Community Centre
19:00 St Josephs vs TK Vixens TBC Duagh Sports Complex
Tuesday 07th February, 2017
Leestrand Boys U16 Div 2
19:30 St Pauls vs Rathmore TBC The Aura Killarney
Leestrand Boys U12 Div 2
18:00 St Josephs vs St Brendans TBC Duagh Sports Complex
Wednesday 08th February, 2017
Leestrand Boys U16 Div 3
19:45 Ballybunion Wildcats vs Gneeveguilla TBC Ballybunion Community Centre
Leestrand Girls U14 Div 2
19:10 TK Cougars vs TK Lixnaw TBC Presentation Gym Killarney
Thursday 09th February, 2017
Leestrand Girls U16 Div 2
19:30 St Bridgets vs TK Bobcats TBC John Mitchells GAA Hall
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 TK Cougars vs St Bridgets TBC Pres Gym Killarney
Friday 10th February, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
18:20 TK Vixens vs St Josephs TBC Athea Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 3
18:00 Glenbeigh Falcons vs Gneeveguilla TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
18:00 St Colmans vs St Marys TBC Nagle Rice CC Milltown
Leestrand Boys U12 Div 2
18:00 St Pauls vs Tralee Imperials TBC The Aura Killarney
20:00 St Josephs vs St Bridgets TBC Duagh Sports Complex
Saturday 11th February, 2017
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
16:00 Cahersiveen vs Ballybunion Wildcats TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U14 Div 2
11:00 Tralee Tigers BC vs St Brendans TBC Tralee Sports Complex
Leestrand Girls U12 Div 1
17:00 St Marys vs Glenbeigh Falcons TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Academy Girls Pool 2
13:00 St Annes vs TK Bobcats TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Academy Boys Pool 1
16:00 KCYMS vs TK Vixens TBC Killorglin Sports Complex
Leestrand Academy Boys Pool 2
13:00 Tralee Imperials vs TK Bobcats TBC Cumann Iosaef
Sunday 12th February, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
19:00 Cahersiveen vs Glenbeigh Falcons TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U14 Div 1
17:00 Glenbeigh Falcons vs St Marys TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Boys U14 Div 2
15:15 Gneeveguilla vs St Pauls TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U14 Div 3
15:00 TK Vixens vs Kenmare Kestrels TBC Athea Community Centre
19:00 St Josephs vs St Brendans TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Boys U12 Div 3
15:00 Glenbeigh Falcons vs St Colmans TBC Glenbeigh GAA Sports Hall
Leestrand Academy Girls Pool 2
11:10 Tralee Imperials vs St Pauls TBC Cumann Iosaef
Monday 13th February, 2017
Leestrand Boys U18 Div 2
19:00 St Josephs vs St Annes TBC Duagh Sports Complex
Leestrand Girls U16 Div 3
19:00 St Annes vs St Colmans TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Girls U14 Div 2
19:15 TK Lixnaw vs St Annes TBC Lixnaw Community Centre
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
19:45 Ballybunion Wildcats vs St Pauls TBC Ballybunion Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
18:00 St Annes vs St Marys TBC Farranfore Community Centre
Leestrand Academy Girls Pool 1
18:00 Gneeveguilla vs Kenmare Kestrels TBC Rathmore Sec School Gym
18:00 St Josephs vs Rathmore TBC Duagh Sports Complex
Tuesday 14th February, 2017
Leestrand Girls U16 Div 2
18:00 St Pauls vs KCYMS TBC The Aura Killarney
Leestrand Girls U16 Div 3
19:30 St Pauls vs St Annes TBC The Aura Killarney
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
18:00 St Josephs vs Ballybunion Wildcats TBC Duagh Sports Complex
Wednesday 15th February, 2017
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
20:00 St Bridgets vs Tralee Imperials TBC Currow Community Centre
Leestrand Boys U14 Div 1
18:10 TK Cougars vs KCYMS TBC Pres Gym Killarney
Leestrand Girls U12 Div 3
18:10 Tralee Imperials vs St Colmans TBC John Mitchells GAA Hall
Leestrand Boys U12 Div 2
19:00 St Bridgets vs Tralee Imperials TBC Currow Community Centre
Thursday 16th February, 2017
Leestrand Girls U12 Div 2 group 1
20:00 St Bridgets vs KCYMS TBC Currow Community Centre
Friday 17th February, 2017
Leestrand Girls U14 Div 2
19:30 St Pauls vs KCYMS TBC The Aura Killarney
Leestrand Boys U14 Div 2
18:00 St Pauls vs Rathmore TBC The Aura Killarney
Leestrand Boys U14 Div 3
18:00 Cahersiveen vs Gneeveguilla TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Boys U12 Div 2
18:00 St Pauls vs Gneeveguilla TBC The Aura Killarney
Saturday 18th February, 2017
Leestrand Girls U16 Div 2
00:00 TK Cougars vs Rathmore TBC Presentation Gym Killarney
00:00 TK Vixens vs St Josephs TBC Athea Community Centre
13:45 TK Bobcats vs St Josephs TBC Moyderwell School
Leestrand Girls U16 Div 3
12:10 TK Cobras vs St Marys TBC Causeway Comp School
Leestrand Boys U16 Div 2
11:00 Rathmore vs Kenmare Kestrels TBC Rathmore Sec School Gym
12:00 Tralee Tigers BC vs St Pauls TBC Tralee Sports Complex
18:10 TK Cougars vs Glenbeigh Falcons TBC Pres Gym Killarney
Leestrand Boys U16 Div 3
16:45 Gneeveguilla vs St Bridgets TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Girls U14 Div 1
14:00 St Marys vs Gneeveguilla TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Girls U14 Div 3 group 1
11:00 Cahersiveen vs Kenmare Kestrels TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Girls U14 Div 3 group 2
11:00 St Annes vs TK Vixens TBC Farranfore Community Centre
16:00 St Marys vs St Josephs TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Girls U12 Div 2 group 2
12:00 Rathmore vs St Pauls TBC Rathmore Sec School Gym
Leestrand Boys U12 Div 1
10:00 St Marys vs KCYMS TBC Castleisland Community Centre
Leestrand Boys U12 Div 2
12:00 Cahersiveen vs St Josephs TBC Colaiste na Sceilge
Leestrand Academy Boys Pool 2
13:00 Tralee Imperials vs Kenmare Kestrels TBC Cumann Iosaef
view all fixtures here

Sponsor Ads